MBA Executive management – Online program

dálkové studium

MBA studium

Praha

Nezávazně objednat

Profil absolventa

Tento profesní vzdělávací program je určen všem členům středního a vyššího managementu, kteří činí důležitá strategická rozhodnutí a určují tak směřování a budoucnost dané společnosti. Program MBA Executive management poskytuje studentům všechny nezbytné znalosti z nejrůznějších oblastí managementu, které obohacuje o praktické aspekty a řešení reálných problémů. Pokrývá tak velmi široké spektrum praktických znalostí a dovedností a vždy zdůrazňuje vliv dané oblasti na strategická rozhodnutí manažera. Výuka tohoto programu probíhá prostřednictvím virtuální učebny, kdy se studenti nemusejí fyzicky dostavovat na výuku, ale studují z pohodlí domova.

Student se zúčastní výuky pomocí tzv. virtuální učebny. Ta je přizpůsobena tomu, aby se student do přednášky mohl zapojit i osobně a např. komunikovat s lektorem či ostatními studenty. Lektor může šířit informace v podobě nejrůznějších dokumentů, fotek a videí. Výuka probíhá stejně jako přednášky na semináři, jen s tím rozdílem, že se můžete připojit odkudkoli a frekvence je jednou za měsíc.

Uplatnění absolventů

Nositelé titulu MBA získávají výrazný náskok na trhu práce před ostatními pracovníky daného oboru a zvyšují svou šanci na uplatnění v managementu velkých nadnárodních společností.

Organizace studia

K úspěšnému ukončení studia musí student absolvovat celkem deset modulů, které jsou rozděleny do dvou semestrů po pěti modulech. Na konci studia pak student vypracovává závěrečnou práci.
Na začátku studia se bude konat seminář, kde proběhne informační uvítání studentů ze strany Cambridge Business School a výuka prvních dvou modulů. Další výuka už probíhá online formou, kdy se student každý měsíc zúčastní jedné videokonference, kde proběhne výuka pro aktuální modul.
Výklad za jeden modul je v rozsahu dvou hodin. Grafické znázornění časového harmonogramu celého studia naleznete zde.
Studenti naleznou všechny potřebné informace a studijní materiály ve studentské sekci, která představuje studijní intranet.
V průběhu celého studia mohou studenti konzultovat s lektory různými způsoby – telefonicky, prostřednictvím e-mailové komunikace, videokonference či osobně.
Studenti se na plnění studijních povinností připravují účastí na semináři a videokonferencích, konzultacemi s lektory a samostudiem podkladů, které jsou dostupné ve studentské sekci.
Mezi studijní povinnosti patří především vyhotovení seminární práce z každého modulu v semestru, která je následně klasifikována lektorem. Účast na semináři a videokonferencích povinná není, přestože je vysoce doporučována.
Studium je ukončeno vypracováním závěrečné práce a její následnou obhajobou.

další informace

Standardní délka studia
1 rok
Interval studia
otevírá se jednou čtvrtletně
Vyučovací jazyk
čeština
další informace

Zahájení výuky je třikrát do roka, vždy k 1.3., 1.5. a 20.10.

Termín podání přihlášek
1.1.1970
Přijímací zkouška

není

Požadavky na přijetí zahraničních studentů
Studium probíhá v češtině, a akceptací odevzdávání seminárních a závěrečných prací také ve slovenštině.
Poplatek za přijímací zkoušky (neplátce DPH)
0 Kč
Cena (neplátce DPH)
84 000 Kč
Poznámka k ceně
Při platbě v jedné splátce.

Studijní obor

Kontaktní údaje

Kontakt
Ing. Ivana Gazdová
tel: +420 222 212 895
mobil: +420 601 553 562
e-mail: info@cambschool.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Místo studia

V Jámě 1/699 110 00 Praha 1 - Nové Město, 110 00, Praha, Česko Praha 1

Zobrazit další studia

Detail organizátora

Organizátor

Cambridge Business School s.r.o.

Člen AIVD ČR
Sídlo V Jámě 1/699, 11000, Praha 1 - Nové Město, Česko
Kontakt na společnost Telefon: 222 212 895
E-mail: info@cambschool.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Web

Popis činnosti

Cambridge Business School je prestižní vzdělávací instituce zaměřená na poskytování kvalitního manažerského vzdělání v profesně vzdělávacích programech MBA, BBA a LL.M. Ty jsou ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí investovat do svého osobního rozvoje a získat poznatky okamžitě přenositelné do praxe.

Objednávka online

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránkách "studia.edumenu.cz" jsem našel vaši aktivitu "MBA Executive management – Online program", která se zobrazí na linku:
https://studia.edumenu.cz/d-64566/mba-executive-management-online-program-studium-praha

Prosím kontaktujte mne co nejdříve, zda je možné přihlásit se na tuto aktivitu s následujícími údaji:

Údaje:

Vyžádání informací

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránce studia.edumenu.cz jsem našel MBA Executive management – Online program "https://studia.edumenu.cz/d-64566/mba-executive-management-online-program-studium-praha". Prosím o odpověď na následující otázku:

 

Přihlásit se na studium Kontaktovat organizátora