Právní specializace

Tento kurz již není aktuální.

Podívejte se na další studia v kategoriích

Profil absolventa

Kriminalisticko právní specializace – Absolvent studijního oboru Kriminalisticko právní specializace bude připraven vykonávat činnost na pozici kriminalisticko právního specialisty na úrovni středního a nižšího managementu v organizaci či instituci. Dokáže se též uplatnit jako právní specialista ve státní správě, kde využije široké znalosti z práva, kriminalistiky a forenzních věd. Všeobecná využitelnost práva v praktickém životě před ním otevírá nejširší možnosti zapojení v pracovním procesu, které nemusí být nevyhnutelně spojeny jen s organizacemi státní správy.

Právo v podnikání – Absolventi se uplatní jako specialisté zejména v soukromém sektoru, díky široké znalosti z oblasti civilního práva. Představují vysoce kvalifikovanou sílu, připravenou zastávat odpovědné a náročné pozice ve velkých a středně velkých firmách a ve všech dalších oblastech soukromého sektoru. Všeobecná využitelnost práva v praktickém životě před absolventy otevírá nejširší možnosti uplatnění, které nemusí být nevyhnutelně spojeny jen se soukromým sektorem, ale například i veřejnou správou. Výhodou bude znalost i mimoprávních oborů, která se může uplatnit pří řízení ekonomických subjektů.

Právo ve veřejné správě – Absolventi se uplatní jako specialisté zejména ve veřejném sektoru, díky široké znalosti z oblasti práva správního a ústavního. Představují vysoce kvalifikovanou sílu, upotřebitelnou jak na všech úrovních státní správy, tak i v rámci správy a řízení územních samosprávných celků. Všeobecná využitelnost práva v praktickém životě před nimi otevírá nejširší možnosti uplatnění, které nemusí být nevyhnutelně spojeny jen s veřejnou správou. Možnosti se naskýtají například ve společnostech spravujících veřejný majetek, v poradenství, institucích EU, či neziskových organizacích.

další informace

Standardní délka studia
6-4
Interval studia
otevírá se jednou ročně

Kontaktní údaje

Kontakt

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Místo studia

Estonská 500, Praha, Česko Praha 10

Zobrazit další studia

Detail organizátora

Organizátor

Vysoká škola finanční a správní, a.s.

Sídlo Estonská 500, 101 00, Praha 10, Česko
Kontakt na společnost Telefon: +420 210 088 800
Fax: +420 210 088 851
E-mail: jitka.kastankova@vsfs.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Web

Popis činnosti

Jsme členy Společenství škol, mimořádné soustavy soukromých škol různých stupňů. Stali jsme se první soukromou ekonomickou univerzitou v České republice s více než 4000 studentů. Na českém edukačním trhu působíme již přes šestnáct let a poskytujeme všechny stupně vysokoškolského vzdělání: bakalářské (titul Bc.), navazující magisterské (titul Ing. a Mgr.) a doktorské vzdělání (titul Ph.D.). Ve spolupráci se City University of Seattle z USA dále nabízíme a organizujeme celosvětově uznávané manažerské studium MBA v anglickém jazyce. Pro zájemce o oba typy studia jsme připravili program Joint Degree, který umožňuje současné získání titulu Ing. a MBA. Spolu s dalšími vzdělávacími produkty tak vytváříme pevné základy Vašeho celoživotního učení.

Seznam poboček

Název město Tel E-mail
Vysoká škola finanční a správní, a.s. Praha 10 +420 210 088 800 jitka.kastankova@vsfs.cz
BANKOVNÍ AKADEMIE – Gymnázium a Střední odborná škola, a.s. Praha 10 +420 255 785 727 kurzy@bank-akademie.cz

Objednávka online

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránkách "studia.edumenu.cz" jsem našel vaši aktivitu "Právní specializace", která se zobrazí na linku:
https://studia.edumenu.cz/d-276986/pravni-specializace-studium-praha

Prosím kontaktujte mne co nejdříve, zda je možné přihlásit se na tuto aktivitu s následujícími údaji:

Údaje:

Vyžádání informací

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránce studia.edumenu.cz jsem našel Právní specializace "https://studia.edumenu.cz/d-276986/pravni-specializace-studium-praha". Prosím o odpověď na následující otázku:

 

Studia, které by vás mohly zajímat

Zadaným kritériím neodpovídá žádné studium.