Jazyk: CZ

MBA Politologie a veřejná správa, MBA studium

Organizátor: A & W Business School

Standardní délka studia 2 roky
Interval studia otevírá se jednou za půl roku
Cena bez DPH 250 000 Kč
Cena s 20% DPH 300 000 Kč
Poplatek za přijímací zkoušky 0 Kč (0 Kč bez DPH)
Místo studia Táborská 46/619, 140 00, Praha, Česko.
okres Praha 4
KontaktZdeněk Nosek
tel: +420 245 009 826
mobil: +420 739 622803
e-mail: nosek (a) aweducation.eu
(prosím uvědte www.edumenu.cz jako zdroj informací)
Studijní obor Sociální vědy - Politologie
Ekonomické vědy - Ekonomie
Ekonomické vědy - Veřejná správa a regionální rozvoj
Profil absolventa

Studium MBA Politologie a veřejná správa podává studentům přehled o politické praxi a teorii, o významu politiky pro chod společnosti a státu, o jeho funkcích a typech, politických systémech a ideologiích, o systémech politických stran, principech přímé a zastupitelské demokracie, mezinárodní politice, veřejné správě, EU, atd.

Absolvováním MBA kurzu se zaměřením na politologii a veřejnou správu, student získává předpoklady pro výkon funkcí v oblastech státní správy, v komunální politice, atd.

Předměty v rámci oboru MBA Politologie a veřejná správa – Politologie, Politické systémy Evropy, Mezinárodní politika, Český politický systém, Evropská unie, Veřejná správa, Volby, Veřejné mínění, dále jsou tyto odborné předměty doplněny i o předměty jako je Management, Marketing, Komunikace atd.

Student si sám určuje dle svých individuálních potřeb čas svého studia (tzv. distanční studium). Právě tento moderní typ studia a flexibilní přístup jsou ideálním řešením pro ty, kteří se potýkají s problémem slučitelnosti studia a zaměstnání. Studenti a jejich tutoři mezi sebou komunikují především pomocí elektronických kanálů v případě potřeby osobně.

Výhodou studia na A&W Business School jsou také praktické tréninky zaměřené na manažerské a komunikační dovednosti, které jsou ihned využitelné v pracovním životě.

Všechny kurzy jsou v českém jazyce.

Organizace studia

Student si sám určuje dle svých individuálních potřeb čas svého studia (tzv. distanční studium). Právě tento moderní typ studia a flexibilní přístup jsou ideálním řešením pro ty, kteří se potýkají s problémem slučitelnosti studia a zaměstnání. Studenti a jejich tutoři mezi sebou komunikují především pomocí elektronických kanálů, v případě potřeby osobně. Při zahájení každého předmětu student obdrží materiály ke studiu a na jeho závěr zpracovává případovou studii či seminární práci. Studium pak končí závěrečnou prací, její obhajobou a zkouškou. A&W Business School garantuje maximálně individuální a profesionální přístup našich tutorů.

Velkou výhodou studia na A&W Business School jsou také praktické manažerské tréninky zaměřené na manažerské, prezentační a komunikační dovednosti, tzn. dovednosti, které můžete ihned využít ve svém pracovním životě. Tyto tréninky jsou připraveny ve spolupráci s držitelem licence pro oblast manažerských, prodejních a dalších tréninků mezinárodní manažerské školy GUSTAV KÄSER TRAINING INTERNATIONAL, která již více než 40 let působí po celém světě.

Www stránka aktivitywww.mba-education.cz/cz/studium/politologie_a_verejna_sprava…
Způsoby ukončení studiaZávěrečná práce a závěrečná zkouška
Vyučovací jazykčeský jazyk
Přijímací zkouška - Podrobnosti

Motivace ke studiu – pohovor

Další informace o studiu

Všechny materiály, tutoriály, písemné práce a zkoušky jsou v českém jazyce, neboť zastáváme názor, že programy BBA, MBA a LLM jsou programy manažerské a ne jazykové a mají přinést svým absolventům nové poznatky, zkušenosti, dovednosti a návyky využitelné v manažerské praxi.

Uplatnění absolventů

Studebt získá přehled o politické praxi a teorii, o významu politiky pro chod společnosti a státu, o jeho funkcích a typech, politických systémech a ideologiích, o systémech politických stran, principech přímé a zastupitelské demokracie, mezinárodní politice, veřejné správě, EU, atd.

Detail organizátora

Organizátor A & W Business School
Certifikát ISO, Člen AIVD
Sídlo Táborská 46, 14000, Praha 4, Česko
Kontakt na společnost Telefon: +420 245 009 826
E-mail: aw (a) mbainstitut.cz
(prosím uvědte www.edumenu.cz jako zdroj informací)
Web www.mbainstitut.cz
Popis činnosti

A&W Business School je moderní vzdělávací instituce, která vznikla v roce 2007 po téměř dvouleté přípravné fázi jako součást vzdělávácí, personální a poradenské společnosti McArthur & McWide. Naším cílem je pčinášet kvalitní profesní vzdělávací programy. Nabízíme získání prestižního titulu Master of Business Administration (MBA) v oblastech obecné MBA a MBA pro oblast projektového a dotačního managementu a Bachelor of Business Administration (BBA). Dále nabízíme studium LLM zaměřeného na kurzy v oblasti práva. Od března roku 2009 rozšiřujeme naši nabídku titilů Master of Business Administration (MBA)pro oblast personálního řízení a komunikace.

Zadat agenta

Agent vám umožní sledovat nové nabídky na stránkách www.edumenu.cz.

Zadat agenta >>>